Zabiegi oczyszczające

  • OCZYSZCZANIE MANUALNE
Pielęgnację cery lub jej leczenie powinniśmy zacząć od oczyszczania. Jest to sterylnie wykonywany zabieg, który pomaga odzyskać świeżą i czystą skórę. Oczyszczanie manualne jest zalecane dla każdego rodzaju cery, a szczególnie osobom, które borykają się z trądzikiem, zaskórnikami, krostami.
Aby wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe, zaleca się wykonywanie oczyszczania manualnego regularnie - raz na miesiąc.  • Jak wygląda zabieg?
Zabieg oczyszczania rozpoczyna się od dokładnego zmycia makijażu twarzy i szyi. Następnie wykonuje się peeling (preparatem dobranym do rodzaju cery), który usunie zrogowaciały naskórek. Po oczyszczeniu skóry, nakładane są maski, które ją rozpulchnią - to pozwala na otwarcie porów skórnych i ich dokładne oczyszczenie.
Zakończeniem zabiegu jest nałożenie kremu o działaniu rewitalizującym i antyutleniającym, stworzonym dla skóry wymagającej wyjątkowej pielęgnacji po zabiegach. 


  • Efekty oczyszczania manualnego
Zabieg usuwa warstwę rogową naskórka, usuwa zanieczyszczenia, reguluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki oczyszczaniu manualnemu skóra lepiej chłonie substancje aktywne kosmetyków. Cera pozostaje zdrowa i promienna.


  • Wskazania
Skóra zanieczyszczona
Skóra trądzikowa
Zmiany grudkowo – krostkowe